אלימות במשפחה

אלימות במשפחה

עבירות אלימות ואלימות במשפחה

בניגוד לעבירות פליליות רבות בספר החוקים, עבירות אלימות הן עבירות שההגדרה שלהן מסתמכת על הגדרתה של המילה אלימות, ומרגע שננקטה אלימות כלשהי, עולה הסבירות גם לביצוע עבירה. יחד עם זאת, גם בתוך ההגדרה הפשוטה של המילה אלימות, אפשר למצוא מדרג רחב ועמוק של עבירות אלימות בהתאם לנסיבות המקרה, סוג האלימות, חומרת האלימות, המסגרת בה בוצעה האלימות וכיוצא בזה.

בניית חומת מגן בגין עבירות אלימות ואלימות במשפחה

אם אתם נחשדים בעבירת אלימות, בין שאתם אנשים נורמטיביים לגמרי, ובין שאלימות כבר הפגישה אתכם בעבר עם רשויות החוק, אתם רוצים שלצידכם יעמוד עורך דין פלילי חריף ומקצועי, שידע לבנות עבורכם את חומת המגן וליישם אותה אל מול סוללות של פרקליטים וחוקרים שיעשו את הכל כדי להפליל אתכם במלוא החומרה.

עו”ד ניר ליסטר הוא עורך דין פלילי מנוסה, דינמי ואסרטיבי, בעל ניסיון עשיר בדין הפלילי בישראל, מומחה בעבירות אלימות נוער, אלימות במשפחה, אלימות במקום עבודה, עבירות שוד ועוד קשת רחבה של עבירות אלימות, שרובן אך לא כולן, מפורטות בסעיף י’ לחוק העונשין, תחת הכותרת “פגיעות בגוף”.

ייצוג, ליווי וייעוץ מול גופי החקירה, התביעה ובתי המשפט

במסגרת הייצוג והליווי המשפטי של עו”ד ניר ליסטר תוכלו ליהנות מייצוג מול גופי חקירה, פרקליטות, משטרה ובתי המשפט, הנחיה והדרכה מלאות לגבי מה נכון ומה לא נכון עבורכם, וליווי צמוד של ההתנהלות שלכם מול רשויות אלה.

בעבודה משותפת עם עו”ד ליסטר, תוכלו ליהנות מחומת הגנה אופטימלית, המבוססת על שלוש רגליים מרכזיות:

  • ניתוח מקרה וזיהוי כל הנסיבות המקלות וכל ההגנות הרלוונטיות על פי חוק.
  • ריכוך מדרג העבירה והאישום.
  • מזעור הענישה עד כדי זיכוי חלקי או מלא, בהתאם לנסיבות המקרה.

טיפול מקצועי ויצירתי בכל תיק

מערכת המשפט בישראל נוקטת גישה נוקשה כלפי עבירות אלימות, ובראייה חברתית כוללת, יש בכך הרבה מן הצדק. יחד עם זאת, כל מקרה נבחן לגופו, לכל מקרה הנסיבות שלו, ובכל מקרה, מכיר החוק גם בהקלות ובהגנות המגיעות לכל נאשם בעבירות אלימות.

עורך דין פלילי ניר ליסטר יבטיח את זכותכם לקבלת הייצוג המלא המגיע לכם, ויוודא שתוכלו להציג את הצד שלכם בסיפור בצורה מלאה, יסודית ובהירה, כבר החל משלב החקירה המשטרתית ודרך כל ההליך המשפטי. כמו כן, יפעל עו”ד ליסטר בצורה מקצועית ומוכוונת מטרה על מנת להעניק לכם מערך הגנה מלא, כפי שמגיע לכם על פי חוק.

לכל דקה שעוברת ולכל מילה שנאמרת ללא ייצוג מקצועי, ישנן השלכות.

התקשרו כבר עכשיו לעורך דין פלילי ניר ליסטר וקבלו את ההגנה המגיעה לכם!

03.544.6339 | 054.478.8868