עבירות נשק

חוק כלי יריה בישראל מגדיר שורה ארוכה של עבירות נשק, ועל אף שההגדרות הן ברורות והפיקוח הוא הדוק, ישנו מרחב גדול של עבירות שניתן לייחס בכל מקרה, וזאת בדיוק הסיבה שבגינה אתם רוצים לצידכם עורך דין פלילי מקצועי וחריף, שיעניק לכם את הסיכוי לו אתם זקוקים אל מול החוק.

כל מה שאתם יודעים כרגע הוא שעומד נגדכם חשד לביצוע עבירת נשק ושמאחורי הקלעים כבר יושבים שורה של חוקרים ופרקליטים כדי לגבש נגדכם כתב אישום. אתם כנראה גם יודעים את הקווים הכלליים של העבירה, ואולי זאת גם לא הפעם הראשונה שלכם.

לפני כל דבר אחר – התקשרו לעורך דין פלילי ניר ליסטר

לפני שאתם מדברים עם החוקרים, לפני שאתם מספרים את הגרסה שלכם ולפני שאתם מסיקים מסקנות בעצמכם, ציידו את עצמכם בחומת ההגנה של עו”ד ניר ליסטר, שילווה אתכם החל מהדקות הראשונות של ההתנהלות מול רשויות החוק, ויבטיח שהכל עובד לטובתכם.

ניר ליסטר הוא עורך דין פלילי מן השורה הראשונה, בעל ניסיון רב בייצוג נאשמים בתחום עבירות הנשק, המציע לכם חשיבה משפטית חריפה וייחודית, שתבטיח לכם את כל ההגנות שתוכלו למצוא בעולם המשפט הישראלי, החל מהגנות ישירות בחוק כלי יריה, דרך הגנות מגוונות בדין הפלילי וכלה בהגנות פרוצדורליות שלא ניתן להמעיט בחשיבותן.

עבירות נשק – ייצוג, ייעוץ וליווי משפטי מלא

במסגרת שירותי הייעוץ והליווי המשפטי של עו”ד ניר ליסטר תוכלו ליהנות מחבילת ההגנה המקיפה הבאה:

  • ניהול הקשר עם רשויות החוק – ייצוג מלא שלכם מול רשויות החקירה, האכיפה והמשפט, הנחיה והדרכה אישית לגבי ההתנהלות הנכונה מבחינתכם ושמירה על כל זכויותיכם בהליך המשפטי.
  • ניתוח מקרה מקצועי – הגדרת כל נסיבות המקרה ויישום חשיבה יצירתית ויוצאת דופן לזיהוי הנסיבות המקלות בתיק, נסתרות ככל שתהיינה.
  • הקלה וריכוך – פעולה מכוונת למזעור רמת העבירה שתיוחס לכם, ועבודה מקצועית ואינטנסיבית עד להגעה להסכמה על כתב אישום מרוכך ומזעור הענישה ככל שניתן.

עבירות נשק הן לא עבירות של מה בכך, אבל בכל עבירה ישנן נסיבות מקלות, ובכל מקרה קיימת היכולת להעמיד שורה של הגנות שיפעלו לטובתכם. לשם כך יהיה עליכם להשיג עורך דין פלילי עם יכולות יוצאות דופן, עורך דין עם ניסיון ועם יכולת להוביל אתכם בכל משעולי ההליך המשפטי ומעבר לכל המכשולים שיעמדו בפניכם. עורך הדין הזה הוא עו”ד ניר ליסטר וככל שתקדימו לדבר איתו, כך תוכלו לשפר את מצבכם וליהנות מתוצאות טובות יותר.

לכל דקה שעוברת ולכל מילה שנאמרת ללא ייצוג מקצועי, ישנן השלכות.

התקשרו כבר עכשיו לעורך דין פלילי ניר ליסטר וקבלו את ההגנה המגיעה לכם!

03.544.6339 | 054.478.8868