עבירות רצח

על פי החוק, העונש המוטל על אדם שהורשע בעבירת רצח הוא מאסר עולם חובה, ללא מתן אפשרות לשיקול דעת מצד בית המשפט.

אחד המאפיינים הבולטים בהליכים משפטיים בעבירת רצח, הוא הנטייה לייחס לעבירה את האלמנט של כוונה תחילה, אלמנט שבמקרים רבים נשלל בתהליך המשפטי. בהתאם לכך, ייתכן מאוד שאתם או בן משפחתכם נחשד או נאשם בביצוע עבירת רצח, וייתכן שעל פניו זה אכן נראה כמו רצח, אבל זאת בדיוק הסיבה שבגינה אתם רוצים שלצידכם יעמוד עורך דין פלילי מקצועי, מנוסה, חריף ואסרטיבי.

עבירת רצח – יסוד של כוונה תחילה

בהיסטוריה המשפטית של ישראל, ניתן למצוא עשרות ומאות מקרים בהם אישום מקורי בעבירת רצח, הפך להרשעה בעבירת הריגה או גרימת מוות ברשלנות. התנאי לכך הוא היכולת של הנאשם לייצר ספק משמעותי סביב האלמנט של כוונה תחילה, ויכולתו זו של הנאשם תלויה באופן מלא ביכולות של עורך דינו ובנסיבות המקרה.

עו”ד ניר ליסטר הוא עורך דין מנוסה, מקצועי וחריף, בעל ניסיון בייצוג נאשמים בעבירת רצח, ובבניית מערך הגנה מורכב ואפקטיבי, המיועד להשיג שלוש מטרות מרכזיות:

  • לערער את יסודות הראיות הנסיבתיות במקרה.
  • לאתגר את אמינות ומהימנות עדי התביעה.
  • לערער את היסוד של כוונה תחילה.

חבילת ייצוג וליווי משפטי מא’ ועד ת’

חבילת הייצוג והליווי המשפטי של עו”ד ניר ליסטר מתחילה עוד הרבה לפני ההתדיינות בבית המשפט, כבר בשלב המעצר הראשוני, בו ישנה משמעות קריטית לכל מילה שמוציא החשוד מפיו, וכל פעולה שהוא מבצע אל מול הגוף החוקר.

עו”ד ניר ליסטר יספק לכם את כל הכלים להם אתם זכאים על פי חוק, לרבות ייצוג וניהול ההתקשרות מול הגוף החוקר והגוף התובע, ייצוג בדיוני מעצר והארכת מעצר, גיבוש מערך ההגנה הטוב ביותר עבורכם וחתירה אינטנסיבית לריכוך כתב האישום ומזעור הענישה, הכל בהתאם לנסיבות המקרה ובהתאם להוראות החוק.

גם במקרים של עבירת רצח, ישנם דברים רבים שיכול החשוד או הנאשם לבצע על מנת להגן על עצמו. עו”ד ניר ליסטר יבטיח שלרשותכם יעמדו כל הכלים המשפטיים הנדרשים כדי להבטיח את ההגנה הטובה ביותר ואת הסיכוי הטוב ביותר למיצוי ההליך המשפטי לטובתכם.

הכל פתוח והרשות נתונה, גם בעבירות רצח, וגם במקרה שלכם. הזמינו את עו”ד ניר ליסטר עוד היום והבטיחו לעצמכם את ההזדמנות שמגיעה לכם להגנה.

לכל דקה שעוברת ולכל מילה שנאמרת ללא ייצוג מקצועי, ישנן השלכות.

התקשרו כבר עכשיו לעורך דין פלילי ניר ליסטר וקבלו את ההגנה המגיעה לכם!

03.544.6339 | 054.478.8868