אודות המשרד

עורך דין פלילי ניר ליסטר מתמחה בייצוג, ייעוץ וליווי חשודים ונאשמים בעבירות פליליות בכל רמות החומרה ולרוחב כל קשת העבירות הפליליות.

פרטי התקשרות

טלפון: 03-6374411

נייד: 054.478.8868

פקס: 03.544.6337

דוא”ל: [email protected]

כתובת: רח’ שטריקר 15, תל אביב

עורך דין פלילי ניר ליסטר מציע סט שלם של שירותי ייעוץ, ליווי, ייצוג וליטיגציה, על פני כל הספקטרום של עבירות פליליות על פי הדין הישראלי. אנו מציעים וממליצים מאוד להזמין את שירותינו החל מהדקות הראשונות של קרות האירוע, ועד תום ההליך המשפטי, ומעמידים לרשותכם את האפשרות להכיר אותנו, לבחון ולהתרשם מיכולותינו ולקבל ייעוץ ראשוני, לפני שתקבלו החלטה סופית.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם עו”ד ניר ליסטר, לקבל את ההזדמנות להציג את הסיפור שלכם ואת הצד שלכם בסיפור, וליהנות מהיכולת שלנו להציע לכם פתרונות משפטיים מתקדמים בהתאמה אישית.

הפנייה אלינו אינה כרוכה בתשלום או בהתחייבות כלשהי מצידכם, והיא יכולה להתבצע בכל שעה משעות הממה ובכל יום מימות השבוע. אנו זמינים עבורכם עם אוזן קשבת 24/7 מסביב לשעון, ומזמינים אתכם לנצל זאת כדי להבטיח לעצמכם את ההגנה הטובה ביותר כבר מהדקות הראשונות של התבססות החשד נגדכם.

תוכלו לפנות אלינו בכתב באמצעות דואר אלקטרוני או בטלפון, ויחד נוכל לקבוע פגישת היכרות ראשונית ממנה נוכל לצאת לדרך במלוא הכוח והכוונה.

עורך דין פלילי ניר ליסטר מציע את שירותיו בכל רחבי הארץ, ומספק את שירותי הייצוג בכל תחומי השיפוט, האזורים ובתי המשפט באזור הצפון, הדרום והמרכז.

פנייתכם חשובה לנו, ואנו מתחייבים לטפל בה במלוא המסירות והרצינות הראויות.