עורך דין פלילי ניר ליסטר מומחה לדין הפלילי

כל מה שאתם יודעים כרגע הוא שעומד נגדכם חשד לביצוע עבירה פלילית ושמאחורי הקלעים כבר יושבים שורה של חוקרים ופרקליטים כדי לגבש נגדכם כתב אישום. אתם כנראה גם יודעים את הקווים הכלליים של העבירה, ואולי זאת גם לא הפעם הראשונה שלכם.

לפני כל דבר אחר –התייעצו עם עורך דין פלילי!

לפני שאתם מדברים עם החוקרים, לפני שאתם מספרים את הגרסה שלכם ולפני שאתם מסיקים מסקנות בעצמכם, כדאי שתציידו את עצמכם בחומת ההגנה של עו"ד פלילי ניר ליסטר, שילווה אתכם החל מהדקות הראשונות של ההתנהלות מול רשויות החוק, ויבטיח שלא תעשו טעויות ושהכל עובד לטובתכם.

ניר ליסטר הוא עורך דין פלילי מן השורה הראשונה, בעל ניסיון רב בייצוג נאשמים בתחום עבירות הנשק, המציע לכם חשיבה משפטית חריפה וייחודית, שתבטיח לכם את כל ההגנות שתוכלו למצוא בעולם המשפט הישראלי, החל מהגנות ישירות בחוק, דרך הגנות מגוונות בדין הפלילי וכלה בהגנות פרוצדורליות שלא ניתן להמעיט בחשיבותן.

עורך דין פלילי – ייצוג, ייעוץ וליווי משפטי מלא

במסגרת שירותי הייעוץ והליווי המשפטי של עו"ד ניר ליסטר תוכלו ליהנות מחבילת ההגנה המקיפה הבאה:

>> ניהול הקשר עם רשויות החוק – ייצוג מלא שלכם מול רשויות החקירה, האכיפה והמשפט, הנחיה והדרכה אישית לגבי ההתנהלות הנכונה מבחינתכם ושמירה על כל זכויותיכם בהליך המשפטי.

>> ניתוח מקרה מקצועי הגדרת כל נסיבות המקרה ויישום חשיבה יצירתית ויוצאת דופן לזיהוי הנסיבות המקלות בתיק, נסתרות ככל שתהיינה.

>> ביטול הקלה ו/או ריכוך – פעולה מכוונת לביטול האישום או למזעור רמת העבירה שתיוחס לכם, ועבודה מקצועית ואינטנסיבית עד להגעה להסכמה על ביטול כתב אישום או הגעה לכתב אישום מרוכך ומזעור הענישה ככל שניתן.

עבירות פליליות הן לא עבירות של מה בכך, אבל בכל עבירה ישנן נסיבות מקלות, ובכל מקרה קיימת היכולת להעמיד שורה של הגנות שיפעלו לטובתכם. לשם כך יהיה עליכם להשיג עורך דין פלילי עם יכולות יוצאות דופן, עורך דין עם ניסיון ועם יכולת להוביל אתכם בכל משעולי ההליך המשפטי ומעבר לכל המכשולים שיעמדו בפניכם. ככל שתקדימו לדבר עם עו״ד פלילי  ניר ליסטר , כך תוכלו לשפר את מצבכם וליהנות מתוצאות טובות יותר ואף הימנעות מההליך הפלילי ו/או הגשת כתב אישום.

לכל דקה שעוברת ולכל מילה שנאמרת ללא ייצוג מקצועי, ישנן השלכות.

יעוץ מקצועי ודיסקרטי

זקוקים ליעוץ עם עורך דין פלילי?
חייגו עכשיו >>

עבירות פליליות

בלוג פלילי

זומנת לחקירה או הוגש נגדך כתב אישום בגין עבירה פלילית?

התקשרו לייעוץ עם עורך דין פלילי ניר ליסטר

תודה רבה פרטיך התקבלו בברכה

עורך דין ניר ליסטר יצור איתך קשר בהקדם.