עורך דין פלילי ניר ליסטר מתמחה בכלל מגוון העבירות הפליליות הנכללות בדין הפלילי בישראל. עו"ד ליסטר מעניק שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג מלאים מקצה לקצה, הן לחשודים לפני כתב אישום והן לנאשמים בהליך שיפוטי, הן לאנשים מן השורה והן לבעלי היסטוריה פלילית.

עבירות סמים

Drug Offensesעבירות הסמים בישראל הן עבירות הנידונות על פי שילוב של פקודת הסמים, חוק העונשין וחוקים פליליים וכלכליים רלוונטיים נוספים. קיים מדרג שלם של עבירות סמים בהתאם לסוג הפעולה, סוג הסם וכמות הסם. עורך דין פלילי ניר ליסטר מספק שירותי ייעוץ, ייצוג וליווי משפטי בעבירות יבוא, הפצה, מכירה, שימוש וסחר בינלאומי בסמים מכל סוג ובכל היקף, ומעניק מענה מלא ואישי הן לחשודים ללא עבר פלילי והן לנאשמים בעלי רקורד בתחום הפלילי בכלל ובתחום הסמים בפרט, החל משלב החקירה והמעצר ועד לשלבים הסופיים של ההליך המשפטי.

קרא עוד >>

עבירות רכוש

moneyתחום עבירות הרכוש בישראל הוא תחום פלילי, המגלם בתוכו בעיקר עבירות גניבה, פריצה ושוד. בתוך המכלול של שלושת סוגי עבירות אלה, קיים מדרג שלם של עבירות רכוש בהתאם לסוג הרכוש, היקף הרכוש, אופן ביצוע העבירה, רמת האלימות שהופעלה במהלך ביצוע העבירה וכיוצא בזה. עורך דין פלילי ניר ליסטר מציע חבילת סיוע, ליווי, ייעוץ וייצוג משפטיים מקצה לקצה, החל משלבי החקירה והמעצר, דרך ניהול ההתקשרות וההתדיינות מול רשויות החקירה והתביעה ועד סיום ההליך הפלילי בבית המשפט. לרשות עו"ד ליסטר רקורד עשיר של ייצוג מאות חשודים ונאשמים בעבירות רכוש, וניסיון יוצא דופן בהתמודדות עם שלל אישומים בסוג זה של עבירות.

קרא עוד >>

עבירת שוד

שודעבירת שוד היא בעיקרה עבירת רכוש בעלת מרכיבים אלימים. מעשה שוד הוא מעשה אלים בהגדרתו, אך תחת מונח הגג 'עבירת שוד' ניתן לזהות מגוון עבירות ברמות שונות בהתאם להיקף הרכוש שנשדד ובהתאם לרמת האלימות המופעלת במהלך השוד עד כדי שוד מזויין, המבוצע באמצעות כלי נשק חם או קר. עבירת השוד היא עבירה חמורה, ובהתאם לכך גם רמת הענישה בחוק. עורך דין פלילי ניר ליסטר מתמחה בייצוג, ליווי וייעוץ משפטי לנאשמים בעלי עבר פלילי ולנאשמים שזוהי העבירה הפלילית הראשונה עבורם. במסגרת שירותי הייעוץ והייצוג המוצעים, מעניק עו"ד ליסטר את ההגנה האולטימטיבית לללקוחותיו אל מול רשויות החקירה והתביעה, ולאורך כל ההליך המשפטי.

קרא עוד >>

עבירות נשק

נשקעבירות נשק בישראל הן עבירות הנבחנות על פי חוק כלי יריה בשילוב עם חוק העונשין וחוקים פליליים רלוונטיים נוספים. רמת הפיקוח על כלי נשק בישראל היא גבוהה מאוד ביחס למדינות רבות אחרות, וכך גם רמת המודעות של מערכת החוק והמשפט ביחס לסיכונים הגלומים בהחזקה ובשימוש בלתי חוקיים בנשק. בהתאם לכך, הקפיד המחוקק למצות את כל מגוון העבירות האפשריות סביב אחזקה, מכירה, זיוף, שימוש, יבוא, סחר והפצה של נשק ללא רישיון. עורך דין פלילי ניר ליסטר מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות נשק על פי הדין הפלילי, ומספק ללקוחותיו מעטפת משפטית מלאה מקצה לקצה.

קרא עוד >>

עורך דין צבאי

armyמערכת המשפט הצבאית פועלת במקביל למערכת המשפט האזרחית בישראל, וכוללת בתוכה סט שלם של פקודות העוסקות בעבירות פליליות במסגרת השירות הצבאי או במסגרת שטחים המצויים תחת שיפוט צבאי. עורך דין פלילי ניר ליסטר הוא בעל ניסיון רב בניהול תיקים פליליים במסגרות צבאיות, ובעל ידע נרחב בפרוצדורות המעצר והמשפט הפלילי במסגרות אלה. עו"ד ליסטר מציע שירותי ייעוץ, ייצוג, ליווי וייעוץ משפטי סביב עבירות פליליות המתבצעות במסגרות ובהקשרים צבאיים החל מגרימת תאונה עם כלי רכב צבאי ועד עבירות פליליות במדרג הגבוה ביותר של הדין הפלילי.

קרא עוד >>

עבירות אלימות ואלימות במשפחה

violenceעבירות אלימות הן עבירות אליהן קיימת רמת החשיפה הגבוהה ביותר עבור האזרח מן השורה, הן כקורבן והן כמבצע הפשע. עבירות אלה כוללות סט שלם של סוגי אלימות לרבות עבירות אלימות במשפחה, אלימות במקום העבודה, אלימות במקום העבודה, אלימות ברחוב ואלימות על כל רקע אחר. בכל מקרה של עבירות אלימות, יש לבחון היטב את נסיבות המקרה על מנת לייצר את קו ההגנה המיטבי עבור החשוד. עורך דין פלילי ניר ליסטר מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות אלימות מכל הסוגים ובכל רמות החומרה, ומספק מעטפת הגנה משפטית מלאה החל בשלב המעצר והחקירה, ועד ניהול ההליך המשפטי וייצוג הנאשם בכל ערכאות המשפט.

קרא עוד >>

סחיטה ואיומים

intimidationעבירות סחיטה ואיומים הן עבירות המתוארות בצורה מפורטת בחוק העונשין, ועוסקות בפעולות שנועדו להשיג דבר מה שלא כחוק באמצעות הטלת אימה או פגיעה באחר. סחיטה ואיומים נחשבת לעבירה פלילית בדרגת חומרה גבוהה, וללא ספק דורשת ייצוג מקצועי של עורך דין פלילי מומחה, בעל יכולת ליישום כלים ומתודולוגיות הגנה יצירתיות ואפקטיביות. עו"ד ניר ליסטר מתמחה בייצוג, ליווי וייעוץ משפטי לנאשמים וחשודים בעבירות סחיטה ואיומים, ובעל ידע נרחב ביצירה ויישום של קו הגנה יעיל לריכוך כתב האישום ומזעור הענישה בהתאם לנסיבות המקרה.

קרא עוד >>

עבירת רצח

murderמבין כל העבירות הפליליות, עבירת הרצח, המוגדרת כגרימת מוות בכוונה תחילה, היא העבירה החמורה ביותר בחוק העונשין. המרכיב המרכזי והחשוב ביותר בעבירת הרצח הוא מרכיב הכוונה תחילה, והוא הרכיב הפלילי שמבדל את עבירת הרצח מעבירות המתה נוספות כדוגמת גרימת מוות ברשלנות או הריגה. עורך דין פלילי ניר ליסטר מתמחה בייצוג נאשמים בעבירת רצח ולאורך שנות פעילותו ייצג מספר רב של נאשמים ברצח בנסיבות שונות ומגוונות. במסגרת שירותי הייצוג לנאשמים בעבירת רצח, מעניק עו"ד ליסטר חבילת הגנה מקיפה וממצה החל משלב החקירה הראשונית דרך שלב המעצר עד תום ההליכים, לאורך כל שלבי ההתדיינות מול רשויות החקירה, התביעה והמשפט ועד לסיום ההליך המשפטי.

קרא עוד >>

סחר בבני אדם

kidnappingסחר בבני אדם היא עבירה חמורה שהחוק בגינה יכול להגיע עד לכדי 20 שנות מאסר. עבירות סחר בבני אדם כוללות שורה של פעולות לביצוע עסקאות מכר, שכירות ושעבוד של בני אדם, ונמצאות בלב מאבקם של ארגוני זכויות אדם רבים, כמו גם בלב תשומת הלב של מערכות האכיפה והמשפט בישראל. עורך דין פלילי ניר ליסטר מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות סחר בבני אדם, ובכלל זה סחר, תיווך, יבוא והברחה של בני אדם לצרכי זנות, עבודה וכיוצא בזה. במסגרת שירותי הייצוג, הייעוץ והליווי המשפטי, ילווה אתכם עו"ד ליסטר בשלבי ההכנה לחקירה, דיוני מעצר וניהול ההליך המשפטי מול הערכאות השונות.

קרא עוד >>

מעצר עד תום ההליכים

detentionמעצר עד תום ההליכים הוא מעצר שאותו ניתן להפעיל אך ורק כלפי נאשמים, קרי כלפי חשודים שכבר הוגש נגדם כתב אישום. כל עוד מדובר בחשודים בלבד, יש לבצע הארכת מעצר חוזרת ונשנית בהתאם למוגדר בחוק, החל ממעצר ראשוני ל-24 שעות, ועד מעצר מצטבר של 75 ימים שלאחריו נדרש אישור בית המשפט העליון לצורך כל הארכת מעצר נוספת. עורך דין פלילי ניר ליסטר מתמחה בייצוג נאשמים הנתונים במעצר עד תום ההליכים ובהפעלת כל אמצעי ההגנה המוגדרים בחוק על מנת להשיג הקלה בתנאי המעצר, מימוש נסיבות מקלות לטובת שחרור בערבות או שחרור למעצר בית בהתאם לנסיבות המקרה.

קרא עוד >>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.