ייתכן שמישהו דאג להקליט אתכם, לצלם אתכם ולתעד אתכם. ייתכן גם שאתם אנשים נורמטיביים לחלוטין, שנפלתם בלשונכם ובמעשיכם, או לחילופין, ייתכן שזוהי לא הפעם הראשונה עבורכם. מה שחשוב לדעת הוא, שעבירות סחיטה ואיומים הן עבירות שקל להוכיח את הכוונה מאחוריהן ובמקרים רבים גם קל לתעד אותן, אבל עם ההגנה המתאימה ניתן גם לערער מאוד את בסיס האישום, ולרכך מאוד את חומרת העבירה.

מענה משפטי מלא לכל מדרג העבירות הפליליות

חוק העונשין מגדיר במפורט מהי סחיטה, וכולל בהגדרה זו שורה ארוכה של פעולות שתכליתן היא להשיג דבר מה שלא כחוק, באמצעות הטלת אימה ואף פגיעה באחר. החוק עצמו, מונה שורה של פעולות כמו איום בכתב, בעל פה, בהתנהגות, בפגיעה בגוף, ברכוש, בפרנסה וכדומה. משמעות הדברים היא שסך עבירות הסחיטה והאיומים יוצר מרחב שלם של עבירות בדרגות חומרה שונות, ואם לצידכם יעמוד עורך הדין הנכון, תוכלו ליהנות משלל כלים משפטיים שיעניקו לכם את ההגנה הדרושה לכם.

בשלב הזה, כל שאתם צריכים לעשות הוא לוודא שאתם לא מסייעים לפרקליטים והחוקרים המגבשים נגדכם את האישום, להפליל את עצמכם. כל מילה שאתם אומרים, כל עדות שאתם מספקים וכל תיאור שאתם מספקים יכולים ללוות אתכם עד סוף ההליך המשפטי, ולהשפיע בצורה ישירה על תוצאותיו. בדיוק מהסיבה הזאת, חשוב מאוד שכבר בשלב הזה תגייסו לצידכם את עו"ד ניר ליסטר, עורך דין פלילי חריף ואסרטיבי, שישמור בקנאות על זכויותיכם ויוודא שכל פעולה שאתם מבצעים וכל מילה שאתם אומרים, עולות בקנה אחד עם מטרות ההגנה שלכם.

חומת ההגנה שלכם באישומי סחיטה ואיומים

חבילת ההגנה שמספק לכם עו"ד ניר ליסטר תאפשר לכם להתנהל בבטחה אל מול רשויות החוק, לגבש מערך הגנה מקיף מקצה לקצה על כל הנסיבות המקלות וכל ההגנות הנתונות לכם בחוק, וכן ליהנות מתהליך מקצועי שיאפשר חתירה לאישום בעבירה במדרג נמוך וכן מזעור הענישה עד כמה שניתן בנסיבות המקרה.

עו"ד ניר ליסטר מביא איתו שורה של יכולות שנרכשו ונבנו לאורך שנים של פעילות בדין הפלילי, היכרות מעמיקה עם פרוצדורות המשפט ומתודולוגיות הייצוג המיטביות. עו"ד ליסטר לא יכול לעקוף את החוק, אבל הוא בהחלט יכול לספק לכם את חומת ההגנה הטובה ביותר לה אתם יכולים לצפות במקרה של אישום בסחיטה ואיומים, בין שזו הפעם הראשונה שלכם כאנשים נורמטיביים מן השורה, ובין שיש לכם כבר היסטוריה של פעילות פלילית מכל סוג שהוא.

לכל דקה שעוברת ולכל מילה שנאמרת ללא ייצוג מקצועי, ישנן השלכות.

התקשרו כבר עכשיו לעורך דין פלילי ניר ליסטר וקבלו את ההגנה המגיעה לכם 03.544.6339 | 054.478.8868