החל מרגע זה, כל מילה שתגידו, כל פעולה שתבצעו וכל תגובה שתגיבו, יכולים להכריע את התוצאה הסופית. זאת יכולה להיות תשובה שאתם עונים לשאלה תמימה לכאורה, ומבלי לשים לב, מגלמים בתוכה עדות חשובה שעלולה לפעול נגדכם בהמשך. זאת יכולה להיות פעולה תמימה אך שגויה, שאתם מבצעים מתוך אמונה שבאמת לא עשיתם דבר רע, ואתם רק רוצים שיאמינו לכם.

אלו הם בדיוק הרגעים בהם אתם רוצים שלצידכם יעמוד עורך דין פלילי מומחה, חריף ואסרטיבי, שינחה אתכם ויספק לכם את חומת ההגנה המגיעה לכם על פי חוק, בין שזאת הפעם הראשונה ובין שחדר המעצר אינו זר לכם.

עבירות סמים – פעולה, סוג הסם וכמות הסם

עבירות סמים בישראל, ובעולם בכלל, הן עבירות שאותן אפשר להציב על פני מטריצה בעלת שלושה מימדים, מהם נבנה סל שלם ורחב של עבירות סמים:

חבילת שירות מלאה לייצוג נאשמים וחשודים

עו"ד ניר ליסטר הוא עורך דין פלילי מקצועי ומנוסה, המתמחה בייצוג משפטי של נאשמים בכל סוגי עבירות הסמים. במסגרת תהליך הייצוג המשפטי, יפעל עו"ד ליסטר להפעיל את כל האמצעים העומדים לרשותכם בחוק כדי להבטיח את התוצאה המקלה ביותר, שניתן להשיגה בתיק, וזאת באמצעות:

מה שקרה, קרה ומה שכבר נעשה, נעשה. לא משנה באיזה שלב אתם נמצאים כעת, הדבר שאתם צריכים לעשות ממש ברגע זה הוא לעצור הכל ולהצטייד בחומת המגן של עו"ד ניר ליסטר, עורך דין פלילי לשירותכם.

לכל דקה שעוברת ולכל מילה שנאמרת ללא ייצוג מקצועי, ישנן השלכות.

התקשרו כבר עכשיו לעורך דין פלילי ניר ליסטר וקבלו את ההגנה המגיעה לכם 03.544.6339 | 054.478.8868