השוטרים אומרים לכם שיש מספיק ראיות כדי להרשיע אתכם. ייתכן שיש בזה משהו, אבל זה לגמרי לא אומר שאין לכם מה לעשות בנידון. הדבר היחיד שזה אומר הוא, שיש סיבה טובה לעצור אתכם, ואתם לחילופין, צריכים את הסיבה הטובה שתשחרר אתכם, ואת הסיבה הזאת בדיוק יכול לספק לכם עו"ד ניר ליסטר.

עבירות רכוש – התמודדות עם כל סוגי העבירות

תחת הכותרת הפלילית משפטית של עבירות רכוש בישראל, ניתן למנות שלוש עבירות מרכזיות בבסיס החוק:

אלו הן כאמור שלושת עבירות הרכוש העיקריות והמרכזיות, אך ישנן עבירות רכוש נוספות, לרבות סחר ברכב גנוב, עבירות שהן מעין גניבה, שינוי זהות של רכב ואפילו החזקת מכשירי פריצה ללא הסבר המניח את הדעת. אתם כנראה יודעים כבר מה עשיתם שהוביל אתכם להיות חשודים בעבירת רכוש, וייתכן שאתם יודעים גם להגדיר את העבירה שביצעתם, אבל האם אתם באמת יודעים?

עו"ד ניר ליסטר, עורך דין פלילי בעל ניסיון עשיר ורקורד ארוך של ריכוך אישומים וזיכויים חלקיים ומלאים, מציע לכם את חומת ההגנה האולטימטיבית בכל סיטואציה פלילית אליה נקלעתם. לפני שאתם מדברים עם החוקרים, לפני שאתם מספרים מה קרה ולפני שאתם מגיעים למסקנות שאולי אינכם אמורים להגיע אליהן, הזעיקו את עו"ד ליסטר ותנו לו להיות לכם לפה, לגבש עבורכם את מערך ההגנה המיטבי ולעשות את כל מה שמאפשר לכם החוק לעשות כדי להתגונן בצורה מיטבית.

ייצוג מקיף, ליווי אישי וייעוץ משפטי מקצועי

במסגרת שירותי הייעוץ והייצוג של עו"ד ליסטר בעבירות רכוש, תוכלו ליהנות מייצוג משפטי ומקצועי מול גופי החקירה, ייעוץ משפטי סביב כל פעולה שעליכם לעשות, וכל מילה שעליכם להוציא או לא להוציא מפיכם, בניית מערך הגנה ממצה ואפקטיבי מקצה לקצה, ריכוך ומזעור דבר העבירה על פי מדרג העבירות הנתון בחוק וכמובן מזעור הענישה למינימום האפשרי.

גם כשהכל נראה אבוד, גם כשאתם עומדים לבדכם מול מערך של פרקליטים ושוטרים שעושים את עבודתם נאמנה, עו"ד ניר ליסטר, עורך דין חריף, דינמי, אחראי ואמין, ידליק עבורכם את האור בקצה המנהרה ויוביל אתכם אליו בצורה מקצועית, שיטתית ותוך ניצול כל ההגנות וכל האמצעים שמעמיד לרשותכם החוק.

לכל דקה שעוברת ולכל מילה שנאמרת ללא ייצוג מקצועי, ישנן השלכות.

התקשרו כבר עכשיו לעורך דין פלילי ניר ליסטר וקבלו את ההגנה המגיעה לכם 03.544.6339 | 054.478.8868